STAJNIA ROKOSOWO - ZAPRASZA
 


Nasza stajnia jest kameralnym miejscem w którym na pierwszym miejscu stawiamy dobro koni. Powstała ona z miłości do naszych czworonogów. Konie są naszymi przyjaciółmi i tak też je traktujemy. Nasza stajnia jest przyjaznym miejscem spotkań nieprzypadkowych ludzi. Stajnia położona jest na skraju cichej wsi Rokosowo. Okolica posiada wiele walorów turystycznych: Zamek w Rokosowie, znakomite tereny do przejażdżek konnych, spacerów, grzybobrania.
         W naszej stajni znajduje sie 19 boksów wyposażonych w automatyczne poidła oraz lizawki. Jako sciółki używamy słomy z własnych pól. Konie karmione są owsem w ilości uzgodnionej z właścicielem oraz sianem również z własnej produkcji. Na życzenie możliwe jest karmienie koni paszą dostarczoną przez klienta. Sezonowo marchwią i jabłkami. W stajni znajduje sie ogólnodostępna siodlarnia oraz punkt sanitarny. Nasi podopieczni całe dnie spędzają na pastwiskach lub okulnikach z wyjątkiem dni z bardzo złymi warunkami atmosferycznymi. Zimą konie na pastwisku dokarmiamy sianem lub sianokiszonką. Posiadamy karuzele do koni. Chcąc zapewnić koniom jak najlepsze warunki sami sprawujemy nad nimi całodobową opiekę.
Specyfikacja naszej stajni czyni ją  idealną do koni na emeryturze, w okresie rekonwalescencji jak i młodych koni w okresie wzrostu jak i koni rekreacyjnych, których właściciele cenią sobie wysoko dobro konia.
W tym roku planujemy postawienie hali terningowej by włascicelom naszych podopiecznych stworzyć jeszcze lepsze warunki do jazdy w dni niesprzyjające jej.